Rozkład: Poniedziałek - Sobota - 08:00 - 18:00, Niedziela - 08:00 - 14:00
48 717441055

levitra Super Active (vardenafil)

Lek Levitra jest przepisywany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn

levitra Super Active (vardenafil)

Levitra Super Active działa szybko i długo, co jest jej główną zaletą. Stosunek seksualny można rozpocząć około 20-25 minut po zażyciu leku. Mężczyzna zapomina o problemach z erekcją przez 30-35 godzin. Staje się pewny siebie i może cieszyć się wspaniałym wypoczynkiem przez półtora dnia. Jeśli chcesz mieć dobry weekend, weź Levitrę w piątek wieczorem lub w sobotę rano. Lek działa w taki sposób, że erekcja pojawia się tylko w odpowiedzi na podniecenie seksualne. W innych przypadkach nie przeszkadza. Użycie Wardenafilu zwiększa wrażliwość penisa - zagwarantowane są nowe, wyraźne emocje ze stosunku płciowego.

Co wyróżnia Levitrę Super Active?

Lek różni się od leków o tej samej nazwie w dawce, która wynosi 20 mg. Regularna Levitra jest również skuteczna, ale nie działa tak szybko, a wynik trwa znacznie krócej. Super Active jest skuteczny nawet w przypadkach, gdy nie pomogły żadne inne leki.

Jak działa lek?

W naturalny sposób, erekcja pojawia się w następujący sposób:

 • W wyniku stymulacji człowiek zostaje podniecony
 • Dużo krwi przepływa przez tętnice płciowe do ciał jamistych penisa
 • Odpływ krwi, przeciwnie, jest zablokowany
 • Pojawia się erekcja

Gdy stosunek seksualny dobiega końca, wypływ krwi przez żyły zostaje przywrócony, w wyniku czego członek przestaje być wzwiedziony. Wzwód jest niemożliwy bez tłumienia enzymu PDE-5. Jest ona aktywowana po zakończeniu stosunku płciowego. Istota Levitry i podobnych leków sprowadza się do wymuszonego ograniczenia produkcji enzymów w celu osiągnięcia wysokiej jakości i długotrwałej erekcji.

Kto skorzysta z Levitry?

Lek przeznaczony jest do stosowania w przypadku zaburzeń seksualnych. Choroba może objawiać się na różne sposoby, ale wynik zawsze będzie taki sam - brak stabilnej erekcji. Jeśli zwykła Levitra nie pomogła, spróbuj Levitra Super Active. Dawka 20 mg leku powinna rozwiązać problemy zdrowotne mężczyzn.

Czy muszę skonsultować się z lekarzem?

Przy zakupie Levitry przez Internet nie potrzebujesz recepty. Apteka poprosi Cię o receptę od lekarza. Skontaktuj się ze specjalistą, aby uzyskać wymagany dokument, a jednocześnie skontroluj stan swojego zdrowia. Lepiej jest poddać się kompleksowemu badaniu przez kardiologa, lekarza rodzinnego, urologa i seksuoterapeutę. Lekarze mogą diagnozować choroby i stwierdzić, czy Levitra może być stosowana. Jeśli tak, lekarz określi również dawkę i czas trwania leczenia. Badanie wstępne jest ważne, ponieważ zmniejsza ryzyko negatywnych skutków. Ponadto Wardenafil, główny składnik leku, nie jest odpowiedni do stosowania z niektórymi lekami. O tym, z którymi z nich, można dowiedzieć się od lekarza.

Jak wziąć Levitrę Super Active?

Minimalny czas pomiędzy przyjęciem leków a kontaktem seksualnym wynosi 20-25 minut. Nie żuć kapsułki, połykać w całości, umyć wodą. Dawka dobowa ograniczona jest do 1 tabletki po 20 mg. Lek jest aktywny przez 35 godzin, więc przerwa między dawkami powinna wynosić 2 dni, nie mniej. Levitrę można łączyć z alkoholem (z umiarem) oraz z żywnością.

Jakie cechy posiada ten lek?

 • Skuteczność
 • Bezpieczeństwo
 • Ciesz się efektem do 35 godzin
 • Szybki efekt
 • Możliwość łączenia z żywnością, alkoholem
 • Minimalne skutki uboczne
 • Łagodny wpływ na organizm

Jakie są skutki uboczne Levitry?

Negatywne konsekwencje zdarzają się rzadko, ale nadal nie można ich całkowicie wykluczyć. Skutki uboczne obejmują zaburzenia dyspeptyczne, zawroty głowy, szybki przypływ krwi do szyi, twarzy, obrzęk błony śluzowej nosa. Jeśli objawy te pojawią się po zażyciu leku i nie znikną w ciągu 2 godzin, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem. Być może nie tolerujesz indywidualnie jednego ze składników leku. Najczęściej ludzie są uczuleni na wardenafil - bardzo silny składnik.