Rozkład: Poniedziałek - Sobota - 08:00 - 18:00, Niedziela - 08:00 - 14:00
48 717441055

levitra 10mg (vardenafil)

Lek Levitra jest przepisywany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn

levitra 10mg (vardenafil)

Mężczyzna ma erekcję tylko wtedy, gdy tętniczki płciowe są zrelaksowane. Znajdują się one w mięśniach gładkich ciał jamistych penisa. Kiedy młody mężczyzna jest podekscytowany i podtlenek azotu wchodzi do zakończeń nerwowych penisa, enzymy cGMP są uwalniane. Są one odpowiedzialne za przepływ krwi do penisa. Wardenafil, główny składnik Levitry, blokuje podział cGMP, co oznacza, że jakość erekcji jest zachowana przez długi czas.

Jak działa lek?

Lek jest natychmiast wchłaniany do krwi. Szczyt działania Levitry obserwowany jest godzinę później. Efekt utrzymuje się do 12 godzin. Aby lek był skuteczny, musi być przyjmowany na pusty żołądek. Tłuste i wysokokaloryczne pokarmy osłabiają działanie wardenafilu. Po 5 godzinach wątroba zaczyna rozkładać główny składnik. Produkty metabolizmu są naturalnie oczyszczane przez jelita. Najmniejsza część, około 6%, jest wydalana przez nerki. Nawet jeśli te narządy nieco wadliwie działają, postępuj zgodnie z ogólnymi zaleceniami dotyczącymi dawkowania - nie zaszkodzi to ciału.

Jakie są zalety Levitry?

  • Lek jest wskazany nawet przy złożonych zmianach patologicznych. Lek pojawił się na rynku farmaceutycznym stosunkowo niedawno i dzięki swojej skuteczności natychmiast zyskał popularność.
  • Długie działanie. Efekt pojawia się szybko i trwa do 12 godzin.
  • Wardenafil, główny składnik, jest lepszy w selektywności niż inne inhibitory PDE5. To właśnie te substancje determinują mechanizm działania leków.
  • Jeśli używasz Levitry, nie musisz ograniczać się w spożyciu alkoholu. Picie jest dozwolone, ale z umiarem. Nie będzie to miało wpływu na wynik.
  • Levitra jest lekiem bezpiecznym dla zdrowia człowieka. Najważniejsze jest przestrzeganie dawkowania.

Czy lek jest skuteczny?

Dla mężczyzn o słabej potencji wskazana jest dawka 10 mg. Ta ilość leku powinna być wystarczająca, aby poradzić sobie z zaburzeniami erekcji, nawet jeśli przypadek jest bardzo ciężki. Jest to optymalna dawka, która rozwiąże problem z erekcją. Lek można przyjmować regularnie. Jest to kolejna zaleta Levitry.

Czy lek jest dostępny bez recepty?

Leki można kupić w aptece tylko wtedy, gdy ma się receptę. Jeśli jednak zamówisz Levitrę przez Internet, nie jest ona potrzebna. Niemniej jednak, wstępna konsultacja z lekarzem na pewno nie będzie zbędna. Specjalista zdiagnozuje, zidentyfikuje problemy, określi przyczynę zaburzeń erekcji i stopień zaawansowania choroby. Lekarz dobierze optymalną dawkę, aby lek nie zaszkodził zdrowiu człowieka.

Jak zażywać lek?

Levitra jest przyjmowana 40-50 minut przed stosunkiem seksualnym, chociaż w niektórych sytuacjach przerwa pomiędzy stosowaniem leków a kontaktem seksualnym może wynosić 5-6 godzin. Lek jest aktywny do 12 godzin. Początkowa dawka wynosi 10 mg. W niektórych przypadkach zaleca się zmniejszenie dawki do 5 mg. Chociaż maksymalna dopuszczalna dawka na dobę osiąga 20 mg, przekroczenie zalecanej dawki jest nieuzasadnione. Zwiększy to ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Aby Levitra mogła pracować, musi nastąpić pobudzenie seksualne. Zapewni to trwałą i silną erekcję. Jeśli udało Ci się osiągnąć ten wynik bez stymulacji, jest zbyt dużo wardenafilu w organizmie - zredukuj dawkowanie leku.

Czy istnieją ograniczenia w przyjmowaniu leku?

Mężczyźni z łagodną niewydolnością wątroby i nerek, pacjenci powyżej 65 roku życia mogą przyjmować lek zgodnie z ogólnymi warunkami. W obecności poważnych chorób narządów wewnętrznych dawkę należy zmniejszyć do 10 mg. Jeśli zażyjesz 20 mg leku, możesz spowodować nieodwracalne uszkodzenie ciała.