Rozkład: Poniedziałek - Sobota - 08:00 - 18:00, Niedziela - 08:00 - 14:00
48 717441055

levitra 60mg (vardenafil)

Lek Levitra jest przepisywany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn

levitra 60mg (vardenafil)

Levitra prowadzi w skuteczności wśród leków na zwiększenie potencji. Naukowcy doszli do tego wniosku podczas badania w Centrum Medycznego w Kolonii. Szczytowe działanie wardenafilu, głównego składnika leku, trwa 3-5 godzin. Czas ten jest wystarczający na stosunek seksualny (a nie nawet jeden!).

Co zwiększa popyt na Levitrę?

  • Sprawdzona skuteczność leku
  • Bezpieczeństwo męskiego ciała i układu rozrodczego
  • Rzadkie występowanie działań niepożądanych
  • Brak ograniczeń wiekowych (stosowanie leku jest dozwolone nawet u starszych mężczyzn)
  • 6-godzinny okres działania pozytywnego
  • Kompatybilność z żywnością zawierającą tłuszcze i napojami alkoholowymi
  • Lek nie uzależnia
  • F Szybkie działanie (organizm reaguje na wardenafil w ciągu 30 minut po spożyciu)

W jaki sposób pojawia się erekcja podczas przyjmowania Levitry?

Erekcja jest procesem hemodynamicznym. Zazwyczaj człowiek jest podekscytowany, dużo krwi wpada do jego penisa, ale odpływ jest zablokowany. Ciała jamiste są wypełnione krwią, członek wznosi się.

Użycie Levitry wprowadza drobne zmiany w procesie naturalnym. W wyniku stymulacji seksualnej jamiste ciała penisa wydzielają tlenek azotu. Stężenie substancji wzrasta, a enzym jest aktywowany. Jest zaangażowany w rozwój cGMP. Vardenafilum działa jako inhibitor enzymu PDE5 i wzmacniacz działania tlenku azotu. Takie zmiany zwiększają wrażliwość penisa i powodują silną erekcję, ale tylko tuż przed kontaktem seksualnym. W innych przypadkach człowiek czuje się jak zwykle.

Kiedy stosunek seksualny dobiega końca i następuje wytrysk, działanie leku staje się słabsze. Ale to wystarczy, aby ponownie się podniecić, a stabilna erekcja pojawi się ponownie. Podczas gdy lek jest nadal skuteczny, tylko pobudzenie seksualne lub stymulacja jest wymagane dla członka do podjęcia erekcji pozycji.

Podobny efekt obserwuje się u prawie wszystkich mężczyzn, którzy zażyli Levitrę i mają problemy z funkcją seksualną. Lek działa nawet przy obecności cukrzycy i po usunięciu gruczołu krokowego.