Rozkład: Poniedziałek - Sobota - 08:00 - 18:00, Niedziela - 08:00 - 14:00
48 717441055

levitra 40mg (vardenafil)

Lek Levitra jest przepisywany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn

levitra 40mg (vardenafil)

Skuteczność Levitry zależy od właściwości głównego składnika - Wardenafilu. Pomaga nawet w najgorszych przypadkach, ma minimalne ograniczenia i przeciwwskazania do stosowania. Doskonała formuła gwarantuje doskonałe rezultaty. To właśnie odróżnia Levitrę od podobnych leków. Lek jest odpowiedni do stosowania z tłustymi, wysokokalorycznymi pokarmami, a także napojami alkoholowymi.

Mechanizm działania Wardenafilu

Sildenafil, Tadalafil i Wardenafil to jedna z grup leków - inhibitory PDE5. Spowalniają one produkcję enzymów, aktywują działanie tlenku azotu, prowokują rozluźnienie mięśni gładkich penisa. Ciała jamiste wypełnione są krwią - następuje erekcja. Po zakończeniu stosunku płciowego Vardenafil przestaje działać. Przywrócona zostaje produkcja enzymów. Z penisa wypływa krew i znika erekcja.

Główny składnik Levitry ma pozytywny wpływ na aktywność seksualną. Mężczyzna szybciej wraca do normy po stosunku płciowym, ma dłuższy seks, zyskuje bogate i intensywne emocje. Vardenafil wnika do organizmu i zaczyna działać 20-30 minut po podaniu. Lek działa tylko przy pobudzeniu seksualnym. Im silniejszy, tym wyraźniejszy jest efekt terapeutyczny.

Korzyści ogólnej Levitry

  • Długa, stabilna, wysokiej jakości erekcja
  • Pozytywny wynik, nawet w ciężkich przypadkach
  • Zwiększona czułość penisa
  • Impulsywność i spełnienie podczas stosunku płciowego
  • Bardzo ograniczona ilość skutków ubocznych i ograniczeń

Wskazania do stosowania

Zaburzenia erekcji pojawiają się w obecności różnych dolegliwości. Objawy mogą być łagodne lub wyraźne. Levitra pomoże w stabilizacji i wydłużeniu erekcji. Ciało doskonale przyjmuje lek, pozytywnie reaguje na główne składniki. Efekty uboczne są minimalne. Lek nie jest szkodliwy dla zdrowia, nawet w obecności poważnych chorób.

Ograniczenia dotyczące przyjmowania Levitry

  • Wrodzony zespół QT
  • Dekompensacja ciężkiej niewydolności wątroby i nerek
  • Poważne choroby układu krążenia, zawały serca i udary mózgu
  • Wyraźne zniekształcenia penisa

Dawkowanie

Levitra jest bezpieczna dla organizmu, ale lepiej jest dostosować dawkowanie indywidualnie. Postępuj zgodnie z zaleceniami osobistego lekarza i unikaj negatywnych skutków. Ryzyko skutków ubocznych jest zminimalizowane, więc zakres dawkowania jest dość szeroki. Dawka 10 mg leku nadaje się do pierwszego badania i w obecności ciężkich zaburzeń, 20 mg jest najczęstszą dawką i sprawia, że łatwo jest osiągnąć pożądany wynik. Maksymalna dawka dobowa wynosi 40 mg.

1 tabletka poradzi sobie z ciężkimi zaburzeniami erekcji, złożonymi formami dysfunkcji seksualnych. Lek jest kompatybilny z alkoholem i tłustymi pokarmami, zaczyna działać po 20-30 minutach od momentu przyjęcia.

Przeciwwskazania

Podawanie Levitry jest zabronione dla osób niepełnoletnich, osób z nadwrażliwością na składniki lecznicze, z chorobami, które niosą ze sobą zagrożenie krwawienia, z wykorzystaniem dawców azotu, azotanów, ritonaviru, indinaviru.