Rozkład: Poniedziałek - Sobota - 08:00 - 18:00, Niedziela - 08:00 - 14:00
48 717441055

cialis soft 20mg (tadalafil)

Cialis jest lek na bazie tadalafilu

cialis soft 20mg (tadalafil)

Cialis pojawił się stosunkowo niedawno na rynku medycznym. Ale dziś istnieje wiele odpowiedników tego leku, których głównym składnikiem jest Tadalafil. Lek z przedrostkiem "Soft" ma swoją zaletę, ponieważ oznacza to, że tabletki muszą być rozpuszczone pod językiem. Ten niuans jest bardzo ważny, ponieważ przyspiesza pojawienie się pożądanego efektu, a także eliminuje wchłanianie do układu pokarmowego.

W ten sposób możliwe jest połączenie leku z napojami alkoholowymi i wysokokalorycznym jedzeniem, co było niemożliwe przy standardowej postaci leku. Tadalafil jest składnikiem, który lokalnie zwiększa przepływ krwi do penisa, czyli do ciał jamistych. Jednocześnie, wraz z przepływem krwi, mięśnie penisa rozluźniają się. W wyniku tego procesu następuje silna i sztywna erekcja (o ile jest to możliwe w sposób naturalny). Istotne jest to, że efekt pojawia się tylko wtedy, gdy w obecności jest pobudzenie seksualne w stosunku do partnera.

Zalety leku

Tadalafil ma wysoce wybiórcze właściwości i wpływa na te enzymy, które wpływają na genitalia i są obojętne na inne organy. Jest to kolejna zaleta tego narzędzia. Dzięki tej funkcji efekty uboczne praktycznie nie są obserwowane.

Należy również zrozumieć, że po zażyciu leku, erekcja występuje tylko wtedy, gdy występuje wyraźne pobudzenie seksualne. To właśnie impulsy pochodzące z centralnego układu nerwowego uruchamiają proces naturalnej erekcji. Warto zwrócić uwagę na następujące korzyści płynące z leku:

  • gwarantuje wysoką skuteczność nawet przy ciężkich formach zaburzeń erekcji
  • przystępna cena
  • wydłużony okres działania (do 36 godzin), którego inne podobne leki nie mogą osiągnąć
  • nawet następnego dnia po zażyciu leku możliwa jest erekcja, jeśli istnieje pobudzenie seksualne w kierunku partnera

Lek może być stosowany przez pacjentów w każdym wieku do korekcji dysfunkcji związanych ze zdrowiem mężczyzn. Lek można stosować w różnych stadiach choroby i w każdym stopniu nasilenia takich zaburzeń, od epizodycznych do trwałych. Zazwyczaj występowanie epizodyczne może być spowodowane zaburzeniami psychicznymi, a przyczyną regularnych przypadków mogą być zaburzenia hormonalne lub somatyczne.

Środki ostrożności i ograniczenia

Nawet jeśli lek nie ma praktycznie żadnych skutków ubocznych, nie oznacza to, że nie należy traktować go z ostrożnością. Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem specjalistą, aby uniknąć problemów. Lek ten nie może być łączony z niektórymi rodzajami leków, dlatego ważne jest, aby dokładnie przeczytać instrukcję przed użyciem.

Lekarz pomoże lepiej zrozumieć ten problem. Ponadto specjalista pomoże Ci wybrać dawkę idealną dla danego przypadku, biorąc pod uwagę wszystkie cechy choroby i stan zdrowia. Taką konsultację można uzyskać od różnych specjalistów, nie tylko od seksuologa, ale również od kardiologa, lekarza rodzinnego, androloga.

Jeśli lek jest przyjmowany po raz pierwszy, zaleca się zacząć od dawki 20 mg.

Przed ewentualnym stosunkiem zaleca się położyć pół tabletki pod język i pozwolić, aby się całkowicie rozpuściły, połykając je stopniowo. Jednocześnie nie należy przekraczać 20 mg dawki dziennej. Rozpuszczanie tabletek w ustach pozwala uniknąć niepożądanych problemów z układem pokarmowym.

Fakt ten daje Ci przewagę picia napojów alkoholowych, ale nie nadmiernie, jak również spożywania pokarmów wysokokalorycznych. Jeśli pacjent cierpi na ostrą niewydolność nerek i wątroby, ma problemy z układem sercowo-naczyniowym, nie jest wymagane dostosowanie dawki leku. Lek jest skuteczny, niezawodny i zalecany do stosowania przez wszystkich, którzy chcą zwiększyć potencję.